FINANCI√čLE MOGELIJKHEDEN

Snel inzicht in je mogelijkheden

In de huidige woningmarkt is de vraag naar woningen groot. Als ontwikkelende bouwer wil de Ontwikkelingscombinatie NBU/Maas-Jacobs met kopers zo snel mogelijk naar de start van de bouw en het transport bij de notaris. Graag verkopen wij de appartementen aan kandidaten die zich vooraf hebben georiënteerd op de financierbaarheid daarvan. Om die reden hebben wij samenwerking gezocht met twee gerenommeerde banken, ABN AMRO en Rabobank. Bij hen kun je terecht voor een financiële check vooraf, zodat je in aanvulling op jouw eventueel in te brengen eigen middelen inzicht krijgt in de financiële haalbaarheid, maandlasten en ruimte voor meerwerkwensen.

Wil je jouw financiering regelen bij een andere erkende hypotheekadviseur of erkende geldverstrekker? Vanzelfsprekend is dit ook mogelijk. In dat geval kun je onderstaande modelformulier downloaden en deze laten invullen om vervolgens mee te sturen bij jouw officiële inschrijving.

Download modelformulier

Gratis oriënterende afspraak of financiële check

ABN AMRO en Rabobank zijn betrokken als partner bij project BLOSSEM. Zij zijn volledig op de hoogte van alle ins en outs van dit mooie, duurzame nieuwbouwproject en helpen je graag met een gratis oriënterend gesprek en een financiële check richting de financiering van jouw droomwoning. Direct na je hypotheekgesprek ontvang je een document waarin staat wat jouw financiële mogelijkheden zijn.

Waarom kiezen voor ABN AMRO of Rabobank?

  • Met het document ‘financiële check’ heb je een streepje voor op andere kandidaten
  • Ruimere hypotheekmogelijkheden voor een duurzame woning en duurzaamheidskorting* op de hypotheekrente (*informeer bij de banken naar percentages en voorwaarden)
  • 0,2% Korting op de hypotheekrente als uw salaris op uw rekening bij de bank binnenkomt
  • Scherpe advieskosten en een goede rente
  • Eén vast aanspreekpunt gedurende het hele hypotheektraject, voor een vlot en soepel verloop
  • Specialistische kennis op het gebied van inkomen, wonen en duurzaamheid
  • Vindt de hypotheek die bij jou past, nu en in de toekomst

Maak gelijk een afspraak

De hypotheekadviseurs staan voor je klaar. Je kunt rechtstreeks bellen of mailen naar:

ABN AMRO

Josta van der Lugt | 06 83 18 56 19
Josta.van.der.lugt@nl.abnamro.com
Sanne Zwerver | 06 22 35 12 74
Sanne.zwerver@nl.abnamro.com
Cindy de Hooge | 06 82 59 22 72
Cindy.de.hooge@nl.abnamro.com
Deborah Toerse | 06 54 91 64 37
Deborah.toerse@nl.abnamro.com

Rabobank

Inge Hoogendoorn | 06 25 25 16 74
inge.hoogendoorn@rabobank.nl
Willemien de Haas | 06 15 55 07 37
willemien.de.haas@rabobank.nl
Sandra van Dael-Magielse | 06 22 78 27 71
sandra.magielse@rabobank.nl